Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Lunabit362 Yeni Canlı Rulet Adresi

Lunabit giriş adresiKripto paralarla canlı rulet oynayabileceğiniz Lunabit’in giriş adresi Lunabit362 oldu. Lunabit362 giriş adresine bağlanarak oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Giriş için Tıkla

Lunabit362 Giriş Adresi Açıldı

Türkiye’deki yasalara göre rulet oyunlarına yer veren casino sitelerinin hizmet vermesi mümkün değil. Her hafta erişim engellemelerine maruz kalan siteler de erişim engellemelerini yeni bir adres açarak çözüme kavuşturuyor. Lunabit de erişim engellemelerine maruz kalan ve bu erişim engellemelerini yeni bir adres açarak çözüme kavuşturan sitelerden biri. Sık sık adres değiştiren Lunabit’in açtığı giriş adresleri ile erişime kapatılan adresleri arasında bir fark bulunmuyor. Bu sayede en ufak bir sorun yaşamadan oyun oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Lunabit361 giriş adresi üzerinden hizmet veren Lunabit’in bu adresi BTK tarafından erişime kapatıldı. Site de bunun üzerine birkaç saat içinde Lunabit362 giriş adresini açtı. Açılan giriş adresine bağlandığınızda en ufak bir sorun olmadığını göreceksiniz. İlerleyen haftalarda da erişim engellemelerine maruz kalacak olan site, bu erişim engellemelerini yeni bir adres açarak çözüme kavuşturacak.

Lunabit362 Giriş Yapma Yolları

Erişim engellemelerinden etkilenen ve bu erişim engellemelerini yeni bir adres açarak çözüme kavuşturan Lunabit’in güncel giriş adresi Lunabit362 adresine direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli.

  1. VPN ile: Erişim engellemelerini yeni bir adres açan sitenin güncel adreslerine VPN kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Böylece erişime kapatılan giriş adresine bağlansanız bile otomatik olarak yeni adreste soluğu alacaksınız.
  2. Sosyal Medya Hesapları ile: Lunabit giriş adreslerine erişim sağlamak ve sitede oyun oynamak için sitenin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bu sayede sitenin yeni adresinin ne olduğunu yapılan paylaşımlar sayesinde kısa sürede öğrenebileceksiniz.
  3. Sitemizdeki Butonlar ile: Erişim engellemelerini atlatarak Lunabit’e ulaşmanın bir diğer yolu ise sitemizdeki butonları kullanmak. Bu butonlar erişim engellemelerinin ardından yenileniyor ve sizleri sorunsuz bir şekilde Lunabit giriş adresine ulaştırıyor. Böylece erişim engellemelerinden etkilenmiyor ve direkt olarak sitenin giriş adresine ulaşıyorsunuz. Siteye ulaştığınızda da bir sorun olmadığını fark edeceksiniz.

Giriş için Tıkla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir