Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Imajbet1252 Yeni Canlı Rulet Adresi

İmajbet giriş adresiTürkiye piyasasının popüler sitelerinden İmajbet’in giriş adresi Imajbet1252 oldu. Imajbet1252 giriş adresine bağlanarak oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Imajbet1252 Giriş Adresi Açıldı

Türkiye piyasasında yer alan başarılı sitelerin giriş adresleri sık sık erişime kapatılıyor. Siteler de bu erişim engellemelerinin ardından yeni bir adres açıyor ve yoluna devam ediyor. Açılan giriş adresleri ile erişime kapatılan adresleri arasında bir fark olmayan sitelerden biri de İmajbet. Her hafta erişim engellemelerine maruz kalan İmajbet’in güncel giriş adresi birkaç saat öncesine kadar Imajbet1251 şeklindeydi. Bu adresin BTK tarafından erişime kapatılması sonrasında site de Imajbet1252 giriş adresini açtı.

İmjabet’in Türkiye’deki yasalara göre illegal ilan edilmesi sebebiyle adresleri erişime kapatılıyor. BTK tarafından erişime kapatılan adresler yerine yeni bir adres açan sitelerden İmajbet’in bundan sonraki dönemde de adres değişikliğine gitmesi bekleniyor. Açılan giriş adresleri ile erişime kapatılan adresler arasında bir fark olmayacağı için Imajbet1252 giriş adresinde güvenle oyun oynayabileceksiniz. İlerleyen dönemlerde radikal bir değişiklik olmadığı sürece bu erişim engellemelerini görmeye devam edeceğiz.

Imajbet1252 Giriş Yapma Yolları

Erişim engellemelerine maruz kalan sitelerden İmajbet, bu erişim engellemelerini yeni bir adres açarak çözüme kavuşturuyor. Birkaç saat önce Imajbet1252 giriş adresine geçen sitenin bu adresine direkt olarak erişim sağlama şansınız bulunuyor. Bunun için aşağıdaki çözüm yollarına başvurabilirsiniz.

  1. VPN ile: Türkiye’de erişim engellemelerinin temposu artmış vaziyette. Bu erişim engellemelerinden sonra yeni bir adres açan sitelerin açtığı adreslere VPN ile direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz. Böylece erişime kapatılan giriş adresine bağlansanız bile otomatik olarak yeni adreste soluğu alacaksınız. Bu da erişim engellemelerinden kaynaklı bir sorun yaşamadan oyun oynamaya devam etmeniz anlamına gelecek.
  2. Sosyal Medya Hesapları ile: Erişim engellemelerine maruz kalan İmajbet’in güncel giriş adreslerine direkt olarak erişim sağlamak için sitenin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bu hesaplar üzerinden yeni adres bilgisi paylaşılıyor ve sorunsuz bir şekilde sitenin yeni adresine ulaşabiliyorsunuz. Böylece sahte sitelere girme ihtimalini de ortadan kaldırıyorsunuz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir