Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Dumanbet329 Yeni Canlı Rulet Adresi

Dumanbet giriş adresiBaşarılı canlı rulet sitesi Dumanbet’in giriş adresi Dumanbet329 oldu. Dumanbet329 giriş adresi ile erişime kapatılan adresler arasında en ufak bir fark bulunmuyor.

Giriş için Tıkla

Dumanbet329 Giriş Adresi Açıldı

Türkiye piyasasında hizmet veren başarılı sitelerden Dumanbet’in giriş adresleri sık sık erişime kapatılıyor. Site de bunun üzerine yeni bir adres açıyor. Dumanbet329 giriş adresini açan sitenin bu adresine bağlanarak sorun yaşamadan birçok oyunu oynayabilirsiniz.

Türkiye’deki yasalara göre hizmet vermesi yasak olan ama buna rağmen hizmet vermeyi sürdüren Dumanbet’in güncel giriş adresi Dumanbet328 şeklindeydi. Bu adresin BTK tarafından erişime kapatılması sonrasında site de Dumanbet329 giriş adresini açtı. Açılan giriş adresine bağlanan bahisçiler, bu iki adres arasında en ufak bir fark dahi olmadığını gördüler. İlerleyen haftalarda da erişim engellemeleriyle karşılaşacak olan Dumanbet, yine yeni bir adres açacak ve yoluna devam edecek.

Dumanbet329 Giriş Yapma Yolları

Erişim engellemelerinden nasibini alan Dumanbet’in güncel giriş adresi Dumanbet329 oldu. Bu yeni adrese bağlanmak ve sitede sorun yaşamadan oyun oynamak için aşağıdaki çözüm yollarına başvurabilirsiniz.

  1. VPN ile: Türkiye piyasasının en başarılı sitelerinden Dumanbet’in güncel giriş adresinde VPN ile direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz. Böylece erişime kapatılan giriş adresine bağlansanız bile otomatik olarak yeni adreste soluğu alacaksınız.
  2. Sosyal Medya Hesapları ile: Dumanbet’in sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullandığını görüyoruz. Bu hesaplar üzerinden yeni adres bilgisini paylaşan sitenin Twitter, Facebook, Instagram ve Telegram kanallarını takip ederek yeni adresi öğrenebilirsiniz. Sitenin özel kampanyalarından da bu kanalları takip ederek yararlanabiliyorsunuz.
  3. Sitemizdeki Butonlar ile: Türkiye’de hizmet vermesi yasak olan ama buna rağmen hizmet vermeyi sürdüren Dumanbet’in güncel giriş adresine erişim sağlamak ve sitede sorunsuz bir şekilde oyun oynamak için sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz. Bu butonlar, erişim engellemelerinin ardından yenileniyor ve sizleri direkt olarak sitenin güncel giriş adresine ulaştırıyor. Böylece en ufak bir sorun yaşamadan oyun oynamayı sürdürüyorsunuz.

Giriş için Tıkla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir