Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Betgray295 Yeni Canlı Rulet Adresi

Betgray giriş adresiGüvenilir sitelerden Betgray’in giriş adresi Betgray295 oldu. Betgray295 yeni canlı rulet adresi üzerinden başta rulet olmak üzere birçok oyunu oynayabilirsiniz.

Betgray295 Giriş Adresi Açıldı

Türkiye piyasasının ilgi çekici sitelerinden Betgray, her hafta erişim engellemelerine maruz kalıyor. Bu erişim engellemelerinin ardından yeni adres açan Betgray’in açtığı giriş adresleri ile erişime kapatılan adresleri arasında bir fark yok. Bu da erişim engellemelerinden kaynaklı sorun yaşamamanız anlamına geliyor. Başarılı sitenin birkaç saat öncesine kadar kullandığı giriş adresi Betgray294 şeklindeydi. Bu adresin BTK tarafından erişime kapatılması sonrasında site de Betgray295 giriş adresini açtı. Açılan giriş adresine bağlandığınızda sitede en ufak sorun olmadığını göreceksiniz. İlerleyen haftalarda da erişim engellemelerine maruz kalacak sitenin güncel giriş adresine bağlandığınızda yine en ufak sorun yaşamayacaksınız.

Türkiye’deki ilgi çekici siteler arasında yer alan Betgray, her hafta erişim engellemesine maruz kalmasına rağmen oldukça güvenilir. Kağıt üzerinde bir sorunu bulunmayan site, Curacao lisansını kullanıyor. Great Ideas N.V üzerinden alınan Curacao lisansını sitenin güncel giriş adresine bağlanarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca site hakkında yapılan yorumların da tamamı olumlu. Bu da sitede en ufak sorun yaşamadan oyun oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Betgray295 giriş adresini kullanarak sitenin tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Betgray295 Giriş Yapma Yolları

Türkiye piyasasının ilgi çekici sitelerinden Betgray, Betgray295 giriş adresini kullanmaya başladı. Başarılı sitenin sık sık giriş adreslerinin değişmesi, sitede oyun oynamayı zorlaştırıyor. Yeni adrese direkt bağlanmak içinse aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. VPN ile: Sık sık erişim engellemelerinin ardından yeni adres açan Betgray’in güncel giriş adresine direkt bağlanmak ve sitede güvenle oyun oynamak için VPN kullanabilirsiniz. Böylece erişime kapatılan giriş adresine bağlansanız bile yeni adreste soluğu alacaksınız. Bu da erişim engellemelerinden kaynaklı sorun yaşamamanız anlamına gelecek.
  2. Sosyal Medya Hesapları ile: Sitenin sosyal medya hesaplarını aktif kullandığı biliniyor. Bu hesaplar üzerinden yeni adres bilgisi de paylaşılıyor. Böylece Betgray giriş adresine direkt erişim sağlayabiliyorsunuz. Sizler de sitenin sosyal medya hesaplarını takip ederek erişim engellemeleri sonrasında Betgray’e bağlanabilir ve canlı rulet oyunlarını oynayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir